Zenerova dioda 3W 11V 5%
| Kód: | 86766 |
| Výrobce: | SEMIKRON - Slovensko s.r.o. |
| Hmotnost [g]: | 0.37 |
| Značení výrobce: | Z3SMC11 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Druh: | ZEN |
| Napětí: | 11V |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 3W |
| Pouzdro: | SMC (DO-214AB) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
Z3SMC11
SMD: Ano
Výprodej