Krystal 100kHz 12,5pF 30ppm
| Kód: | 31864 |
| Výrobce: | KDS (Daishinku Corp) |
| Hmotnost [g]: | 0.07 |
| Značení výrobce: | Z100KHzTC-26 |
| Teplota min: | -10 °C |
| Teplota max: | 60 °C |
| Frekvence: | 100kHz |
| Konfig-C: | 12.5pF |
| Pouzdro: | TC-26 |
| Obal: | Volně |
Z100KHzTC-26
X.00.1000
SMD: Ne
Výprodej