Krystal miniaturní 15MHz 50ppm
| Kód: | 1975337 |
| Výrobce: | Abundance Enterprise Company |
| Značení výrobce: | XTAL15.0000HC-49U/S |
| Teplota min: | -10 °C |
| Teplota max: | 60 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 15MHz |
| Konfig-C: | 7pF |
| Tol.freq: | 50ppm |
| TeplTol/Dims: | 50ppm |
| Pouzdro: | HC-49US |
| Obal: | Volně |
XTAL15.0000HC-49U/S
XM.15.0000
SMD: Ne
Výprodej