LED 5mm bílá 4360/6105mcd 13°
| Kód: | 67542 |
| Výrobce: | Excellence Optoelectronics Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.31 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | W513A-024 bin W3 |
| značení výrobce 2: | EOL-5GWCCC0-EG |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 6700K |
| Svítivost: | 5000mcd |
| Vyzařovací úhel: | 13° |
| Barva: | bílá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Obal: | Volně |
W513A-024 bin W3
EOL-5GWCCC0-EG
W513A-024
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej