Schottky dioda 100V 1A
| Kód: | 1147586 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | VS-10BQ100TRPBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 100V |
| Druh, typ: | Schottky |
| VF @ 125°C: | 0,62V |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | SMB (DO-214AA) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
VS-10BQ100TRPBF
10BQ100
SMD: Ano
Výprodej