Tyristor 600V 40A Igt=35mA
| Kód: | 72796 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 2.75 |
| Značení výrobce: | TYN640RG |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 600V |
| Proud ITrms: | 40A |
| Proud ITAV: | 25A |
| Proud Igt: | 35mA |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
TYN640RG
TYN640
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona