Thyristor 600V 12A
| Kód: | 765755 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 3.42 |
| Značení výrobce: | TXN612RG |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 600V |
| Proud ITrms: | 12A |
| Proud ITAV: | 8A |
| Proud Igt: | 15mA |
| Pouzdro: | TO-220Ins |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
TXN612RG
TXN612
SMD: Ne
Výprodej