Phase Control Thyristor Module 2600V 350A
| Kód: | 989286 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| Značení výrobce: | TT150N26KOFHPSA1 |
| značení výrobce 2: | TT150N26KOF |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 2600V |
| značení výrobce 3: | SP000096876 |
| Proud ITrms: | 350A |
| Proud ITAV: | 223A |
| Proud Igt: | 200mA |
| Pouzdro: | BG-PB50-1 |
| Balení [ks]: | 1 |
| Obal: | Volně |
TT150N26KOFHPSA1
TT150N26KOF
SP000096876
SMD: Ne
Výprodej