Krystal SMD 26Mhz 9pF 9/10ppm
| Kód: | 3020888 |
| Výrobce: | Seiko Epson Corporation |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0 |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 26Mhz |
| Konfig-C: | 9pF |
| Tol.freq: | 9ppm |
| TeplTol/Dims: | 10ppm |
| Pouzdro: | 3.2x2.5mm |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
TSX-3225 26.0000MF09Z-AC0
XS.26.0000I
SMD: Ano
Výprodej