Regulátor -9V 100mA 4%
| Kód: | 65948 |
| Výrobce: | Taiwan Semiconductor Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.24 |
| Značení výrobce: | TS79L09CT |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | -9V |
| Tolerance: | 4% |
| Pouzdro: | TO-92 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Ammopack |
TS79L09CT
79L09
SMD: Ne
Výprodej