SMD Cermet Trimr 13ot. 10K 0,25W 10% osa shora
| Kód: | 1017224 |
| Výrobce: | Vishay Sfernice |
| Hmotnost [g]: | 0.73 |
| Značení výrobce: | TS63Y10K10%TU50 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Tolerance: | 10% |
| Výkon: | 250mW |
| Odpor: | 10K |
| Průběh: | linear |
| Provedení: | nastojato |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
TS63Y10K10%TU50
TS63YK010
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej