Dioda 100V 500mA
| Kód: | 2721246 |
| Výrobce: | Taiwan Semiconductor Co., Ltd. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | TS4148 RYG |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 200 °C |
| Proud: | 500mA |
| Napětí: | 100V |
| Konfigurace: | Single |
| Pouzdro: | 0805 |
| trr: | 4ns |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
TS4148 RYG
TS4148-0805
(2012): 0.08" × 0.05" (2.0 mm × 1.25 mm)
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona