Tantal SMD 7343-D 6µ8 50V 10%
| Kód: | 48118 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.46 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | TPSD685K050R0500 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 50V |
| Typ: | TA-LESR |
| Kapacita: | 6,8uF |
| Tolerance: | 10% |
| ESR: | 500mΩ |
| Pouzdro: | 7343-31 D |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Cívka |
TPSD685K050R0500
CSU006,8IDE
2917; AVX: D; Kemet: D
SMD: Ano
Výprodej