Tantal SMD 7343-D 22µ 25V 20%
| Kód: | 57263 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.45 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | TPSD226M025R0200 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 25V |
| Typ: | TA-LESR |
| Kapacita: | 22uF |
| Tolerance: | 20% |
| ESR: | 200mΩ |
| Pouzdro: | 7343-31 D |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Cívka |
TPSD226M025R0200
CSU022FDE
2917; AVX: D; Kemet: D
SMD: Ano
Výprodej