4-p. zás. do PS 90° FD 5.25"
| Kód: | 8643 |
| Výrobce: | Shyaro Chi Enterprise Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 1.99 |
| Značení výrobce: | TP-4R |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 7A |
| Počet pozic: | 4 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 5,08mm |
| Druh,fam: | 90° |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
Výprodej