OC Triac 5000Vrms 600V 100mA
| Kód: | 22263 |
| Výrobce: | Toshiba Corporation |
| Hmotnost [g]: | 1.6 |
| Značení výrobce: | TLP3064 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 600V |
| Izolace: | 5000V |
| Pouzdro: | PDIP-6/5.3 |
| Počet kanálů: | 1 |
| Ift: | 3mA |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
TLP3064
MOC3064
SMD: Ne
Výprodej