Elyt rad. 105° 1mF 10V 20% 10x12,5mm
| Kód: | 2388639 |
| Výrobce: | Kaimei Electronics Corp. (Jamicon) |
| Značení výrobce: | TKP102M1AGBCM |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Napětí: | 10V |
| Typ: | ER-HT |
| Kapacita: | 1mF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry DxL: | 10x12,5mm |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 800 |
| Obal: | Ammopack |
TKP102M1AGBCM
CSHT1000/10
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona