Tranzistor NPN 100V 25A 125W
| Kód: | 15369 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 5.85 |
| Značení výrobce: | TIP35C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 25A |
| Napětí: | 100V |
| Výkon: | 125W |
| Polarita: | NPN |
| Pouzdro: | TO-218 |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
TIP35C
SMD: Ne
Výprodej