Elyt rad. 330uF 100V 20% 16x25mm
| Kód: | 229340 |
| Výrobce: | Thomson Passive Components |
| Hmotnost [g]: | 8.03 |
| Značení výrobce: | THRSS 100V 330u/M 16X25 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | ER |
| Kapacita: | 330uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 16x25mm |
| Pouzdro: | R=7,5 |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
THRSS 100V 330u/M 16X25
CS0330/100
SMD: Ne
Výprodej