Current mode switching power supply control circuit
| Kód: | 2899 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 0.84 |
| Značení výrobce: | TEA2018A |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Pouzdro: | PDIP-8.3 |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
TEA2018A
2018
SMD: Ne
Výprodej