Tantal SMD 3216-A 10µ 10V 10%
| Kód: | 283521 |
| Výrobce: | Samsung Semiconductor |
| Hmotnost [g]: | 0.06 |
| Značení výrobce: | TCSCS1A106KAAR |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 10V |
| Typ: | TA |
| Kapacita: | 10uF |
| Tolerance: | 10% |
| Pouzdro: | 3216-18 A |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
TCSCS1A106KAAR
CSU010CA
1206; AVX: A; Kemet: A
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona