Tantal polymer 10uF 6,3V 20% 300mR
| Kód: | 970514 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | TCJA106M006R0300 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 6.3V |
| Typ: | TA-LESR |
| Kapacita: | 10uF |
| Tolerance: | 20% |
| ESR: | 300mΩ |
| Pouzdro: | 3216-18 A |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
TCJA106M006R0300
CSU010BAE
1206; AVX: A; Kemet: A
SMD: Ano
Výprodej