Tantal rad. 6µ8 10V 20%
| Kód: | 35896 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.96 |
| Značení výrobce: | TAP685M010SRW |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 10V |
| Typ: | TA |
| Kapacita: | 6.8uF |
| Tolerance: | 20% |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1250 |
| Obal: | Cívka |
TAP685M010SRW
CTU006,8C
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej