Tantal rad. 4µ7 25V 10%
| Kód: | 282226 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| Značení výrobce: | TAP475K025SRW |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 25V |
| Typ: | TA |
| Kapacita: | 4.7uF |
| Tolerance: | 10% |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1250 |
| Obal: | Cívka |
TAP475K025SRW
CTU004,7F
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona