Tantal SMD 3528-B 3µ3 25V 20%
| Kód: | 25917 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.1 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | TAJB335M025R |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 25V |
| Typ: | TA |
| Kapacita: | 3,3uF |
| Tolerance: | 20% |
| Pouzdro: | 3528-21 B |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
TAJB335M025R
CSU003,3FB
1210; AVX: B; Kemet: B
SMD: Ano
Výprodej