Tantal SMD 3528-B 2µ2 25V 20%
| Kód: | 39310 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.09 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | TAJB225M025R |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 25V |
| Typ: | TA |
| Kapacita: | 2,2uF |
| Tolerance: | 20% |
| Pouzdro: | 3528-21 B |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
TAJB225M025R
CSU002,2FB
1210; AVX: B; Kemet: B
SMD: Ano
Výprodej