Tantal SMD 3216-A 3µ3 16V 10%
| Kód: | 75144 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.06 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | TAJA335K016R |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 16V |
| Typ: | TA |
| Kapacita: | 3,3uF |
| Tolerance: | 10% |
| Pouzdro: | 3216-18 A |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
TAJA335K016R
CSU003,3DA
1206; AVX: A; Kemet: A
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona