Regulátor -6V 150mA
| Kód: | 6970 |
| Výrobce: | Toshiba Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.38 |
| Značení výrobce: | TA79L006P |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 150mA |
| Napětí: | -6V |
| Tolerance: | 5% |
| Pouzdro: | TO-92L |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
TA79L006P
79L06
TO-92 delší verze (Toshiba)
SMD: Ne
Výprodej