Regulátor 12V 1A 4%
| Kód: | 11907 |
| Výrobce: | Toshiba Corporation |
| Hmotnost [g]: | 1.44 |
| Značení výrobce: | TA7812S |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 75 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 12V |
| Tolerance: | 4% |
| Pouzdro: | TO-220ISO |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Volně |
TA7812S
7812I
SMD: Ne
Výprodej