Tantal SMD 3528-B 10µ 20V 10% LOW-ESR
| Kód: | 716166 |
| Výrobce: | KEMET Corporation |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | T494B106K020AT |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 20V |
| Typ: | TA-LESR |
| Kapacita: | 10uF |
| Tolerance: | 10% |
| ESR: | 1Ω |
| Pouzdro: | 3528-21 B |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
T494B106K020AT
CSU010EBE
1210; AVX: B; Kemet: B
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona