Síťový napájecí adaptér spínaný 12VDC 2000mA
| Kód: | 1273810 |
| Výrobce: | SUNNY COMPUTER TECHNOLOGY EUROPE, s.r.o. |
| Hmotnost [g]: | 181.6 |
| Značení výrobce: | SYS1308-2412-W2E |
| Výkon: | 2A |
| Konfig: | 90-264V |
| Výstup. nap.: | 12V |
| Balení [ks]: | 1 |
| Obal: | Volně |
SYS1308-2412-W2E
MW-SYS1308-2
Výprodej