Rez. metaloxid 4W 8,4x22,2 27k 5% 300ppm
| Kód: | 338666 |
| Výrobce: | Draloric |
| Hmotnost [g]: | 3.54 |
| Značení výrobce: | SXA0922082702J2B00 |
| značení výrobce 2: | SXA0922 300 27K 5% AB |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 4W |
| Typ Rez.: | Metaloxid |
| Odpor: | 27K |
| Tep. Koeficient: | 300ppm |
| Pouzdro: | Axial |
| Balení [ks]: | 250 |
| Obal: | Ammopack |
SXA0922082702J2B00
SXA0922 300 27K 5% AB
RMO4K027
Axiální pouzdro
SMD: Ne
Výprodej