Dioda 1A 400V
| Kód: | 65990 |
| Výrobce: | Diotec Semiconductor AG |
| Hmotnost [g]: | 0.17 |
| Značení výrobce: | SUF4004 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 400V |
| Druh, typ: | Ultrafast |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | DO-213AB |
| trr: | 50ns |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Cívka |
Výprodej