Schottky dioda 2x7.5A 35V
| Kód: | 26391 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 4.13 |
| Značení výrobce: | STPS1545CT |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 2x7,5A |
| Napětí: | 45V |
| Druh, typ: | Schottky |
| VF @ 125°C: | 0,57V |
| Konfigurace, výkon: | Dual CC |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
STPS1545CT
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona