N-Ch. MOSFET 75V 0,011R 80A 300W
| Kód: | 421021 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Značení výrobce: | STP75NF75 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 80A |
| Napětí: | 75V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 300W |
| RDSon: | 11mΩ |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
STP75NF75
SMD: Ne
Výprodej