Elyt. Rad. 85° 4,7uF 63V 6,3x7mm 20%
| Kód: | 1109408 |
| Výrobce: | Kaimei Electronics Corp. (Jamicon) |
| Hmotnost [g]: | 0.45 |
| Značení výrobce: | SSR4R7M1JE07-U |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 63V |
| Typ: | ER |
| Kapacita: | 4.7uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 6,3x7mm |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Volně |
SSR4R7M1JE07-U
CKUF004,7J
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej