Schottky dioda 40V 3A
| Kód: | 2911007 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SS36FA |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 3A |
| Napětí: | 60V |
| Druh, typ: | Schottky |
| VF @ 125°C: | 0,75V* |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | SOD-123 FL |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
SS36FA
SMD: Ano
Výprodej