Triple Buffer/Driver With Open-Drain Output
| Kód: | 461525 |
| Výrobce: | Texas Instruments Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.03 |
| Značení výrobce: | SN74LVC3G07DCUR |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Pouzdro: | VSSOP-8 (DCU0008A) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
SN74LVC3G07DCUR
74LVC3G07
DCU0008A pitch 0,5mm, body 2,3mm die-down
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona