Dual-Bit Dual-Supply Bus Transceiver
| Kód: | 711541 |
| Výrobce: | Texas Instruments Inc. |
| Značení výrobce: | SN74LVC2T45DCUR |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Pouzdro: | VSSOP-8 (DCU0008A) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
SN74LVC2T45DCUR
74LVC2T45
DCU0008A pitch 0,5mm, body 2,3mm die-down
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona