Kondenzátor PPS 1uF 5% 50V 7,2x13x7,2mm
| Kód: | 2683693 |
| Výrobce: | KEMET Corporation |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SMR5105J50J06L16.5CBULK |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Napětí: | 50V |
| Typ: | MPPS |
| Kapacita: | 1uF |
| Tolerance: | 5% |
| Rozměry: | 7,2x13x7,2mm |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
SMR5105J50J06L16.5CBULK
CUU001IBP
SMD: Ne
Výprodej