Polyester film 100nF 63V 20% SMD 2220
![SMDTC03100QA00MQ00 [WIM] WIMA GmbH & Co. KG SMDTC03100QA00MQ00 [WIM] WIMA GmbH & Co. KG](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/110/smdtc03100qa00mq00-wim.jpg)
![SMDTC03100QA00MQ00 [WIM] WIMA GmbH & Co. KG SMDTC03100QA00MQ00 [WIM] WIMA GmbH & Co. KG](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/110/smdtc03100qa00mq00-wim-1.jpg)
| Kód: | 1980889 |
| Výrobce: | WIMA GmbH & Co. KG |
| Značení výrobce: | SMDTC03100QA00MQ00 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 63V |
| Typ: | MKT |
| Kapacita: | 100nF |
| Tolerance: | 20% |
| Pouzdro: | 2220 |
| Balení [ks]: | 1800 |
| Obal: | Cívka 13" (330 mm) |
SMDTC03100QA00MQ00
CUN100J2T
(5750); Kemet: P, D (LDE)
SMD: Ano
Výprodej