PolySwitch - vratná pojistka 60V 300mA
| Kód: | 569001 |
| Výrobce: | Raychem |
| Hmotnost [g]: | 0.53 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SMD030F-2 |
| značení výrobce 2: | F74062-000 |
| I_MAX: | 10A |
| I_HOLD: | 0,30A |
| V_MAX: | 60V |
| R_MIN: | 1,2R |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
SMD030F-2
F74062-000
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej