Transil 600W 45V 5% 1směrný
| Kód: | 1310357 |
| Výrobce: | Diodes Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SMBJ45A-13-F |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Výkon: | 600W |
| Pouzdro: | SMB (DO-214AA) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 13" (330 mm) |
SMBJ45A-13-F
SMBJ45A
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona