Transil 600W 16V 5%
| Kód: | 721268 |
| Výrobce: | General Semiconductor |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SMBJ16A-E3/52 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Výkon: | 600W |
| Pouzdro: | SMB (DO-214AA) |
| Balení [ks]: | 750 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
SMBJ16A-E3/52
SMBJ16A
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona