Transil 600W 13V 5% 1směrný
| Kód: | 82660 |
| Výrobce: | Taiwan Semiconductor Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.2 |
| Značení výrobce: | SMBJ13A |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 600W |
| Druh, typ: | Unidir |
| Napětí Ubr: | 15,1V |
| Napětí Uwm: | 13V |
| Pouzdro: | SMB (DO-214AA) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
SMBJ13A
SMD: Ano
Výprodej