Rezistor metalizovaný 0,6W 5K11 1% 50ppm
| Kód: | 1134922 |
| Výrobce: | Draloric |
| Hmotnost [g]: | 0.25 |
| Značení výrobce: | SMA0207505K111%A2 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 1% |
| Výkon: | 600mW |
| Typ Rez.: | Metalizovaný |
| Odpor: | 5.11K |
| Tep. Koeficient: | 50ppm |
| Pouzdro: | 0207 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Ammopack |
SMA0207505K111%A2
RMGK005,11
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona