Rezistor metalizovaný 0,4W 56K0 1% 50ppm
| Kód: | 731197 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SMA02045056K1%A2-E3 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 1% |
| Výkon: | 400mW |
| Typ Rez.: | Metalizovaný |
| Odpor: | 56K |
| Tep. Koeficient: | 50ppm |
| Pouzdro: | 0204 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Ammopack |
SMA02045056K1%A2-E3
RM4K056
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona