Elyt. Rad. 85° 47uF 16V 5x7mm
| Kód: | 40664 |
| Výrobce: | Capxon International Electronic Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.3 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SM470M016C070 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 16V |
| Typ: | ER |
| Kapacita: | 47uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 5x7mm |
| Pouzdro: | R=2 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
SM470M016C070
CKUF047D
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona