Dioda 100V 1A
| Kód: | 422341 |
| Výrobce: | Diotec Semiconductor AG |
| Hmotnost [g]: | 0.15 |
| Značení výrobce: | SM4002 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 100V |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | MELF (DO-213AB) |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Cívka |
SM4002
SMD: Ano
Výprodej