Elyt rad. 85° 470uF 10V 8x11mm 20%
| Kód: | 13420 |
| Výrobce: | Kaimei Electronics Corp. (Jamicon) |
| Hmotnost [g]: | 0.99 |
| Značení výrobce: | SKR471M1AF11M |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 10V |
| Typ: | ER |
| Kapacita: | 470uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 8x11mm |
| Pouzdro: | R=3,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
SKR471M1AF11M
CS0470/10
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona